Online Kurs İletişim

Merhaba Online Meditasyon Ders Grubuna Hoşgeldiniz.

   Daha fazla neşe, huzur, mutluluk daha fazla denge, daha fazla içsel keşif… Sizi meditasyonun dünyasına davet ediyoruz! Ücretsiz online meditasyon derslerimizle hayatınızda derin bir dönüşüm yaşamaya hazır olun.

      Günümüzün hızlı tempolu dünyasında stres, kaygı ve duygusal zorluklar her zaman yanı başımızda. Ancak, içsel bir yolculukla kendimize dönüp zihnimizi sakinleştirdiğimizde, içimizdeki huzuru bulabiliyoruz. Meditasyon, bu yolculuğun kapısını aralamak için mükemmel bir araçtır.

       Ücretsiz online meditasyon derslerimizde, meditasyonun temel tekniklerini öğrenecek ve pratik yaparken zihninizi sakinleştirip stresi azaltmayı keşfedeceksiniz. Uzman rehberlerimiz eşliğinde, meditasyonun faydalarını deneyimlerken zihninizi ve bedeninizi uyumlu bir şekilde birleştireceksiniz.

       Derslerimiz her seviyedeki katılımcılara uygundur, bu nedenle deneyimli olmanıza gerek yok. Sadece rahat bir ortamda oturun, kulaklığınızı takın ve rehberlerimizin yönlendirmeleriyle meditasyonun dingin dünyasına adım atın. İster evinizde, ister ofiste, isterse seyahatte olun, her yerde erişilebilir olacak şekilde tasarlanan online derslerimizle meditasyon pratiğinizi kolayca sürdürebilirsiniz.

Meditasyonun faydalarını deneyimleyin:

  • Zihninizi sakinleştirin ve stresi azaltın.
  • Daha odaklanmış bir zihinle günlük yaşamınızı yönetin.
  • Duygusal dengeyi sağlayın ve kaygıyı hafifletin.
  • Yaratıcılığınızı ve zihinsel performansınızı artırın.
  • Kendinizi daha huzurlu, mutlu ve enerjik hissedin.

        Haydi, meditasyonun gücünü keşfetmek için ücretsiz online derslerimize katılın! İçsel huzuru bulmak ve zihninizi sakinleştirmek için adım atmanın tam zamanı. Kayıt olun ve bu muhteşem yolculuğa başlamak için bize katılın!”

         Bu kurs yoga ve meditasyonun genel dinamiklerini aktarmak için planlanmıştır. Kurs içeriğinde sac ayağı olarak adlandırılan, içsel sistem, içsel enerji ve üst meditasyon üzerine bilgiye sahip olacaksınız.

Kurs süresi 4 haftadır.

Dersler Eylül 2023 te başlayacak. Haftaiçi Çarşamba saat 20:00 de olacak.

Tüm dersler ücretsizdir.

Yorum bölümüne kendiniz hakkında bilgi eklerseniz sizlere daha fazla yardımcı olabiliriz.

“sahajameditasyon@gmail.com”